Özdede İnşaat 1972 yılından bu yana inşaat malzemeleri sektöründen faliyetini devam ettirmektedir. Firmamız birçok seramik markasının ana bayiliğini üstlenmiş olup toptan ve pakendede profösyonel adımlarıyla sektöre katkısı çok büyüktür.

Bizi Takip Edin

© Copyright Özdede – Website by Aboowsocial

 

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik
Bu gizlilik bildirimi, Özdede İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘ nin site kullanıcılarının gizlilik haklarına sıkı sıkıya riayet ettiğini göstermek amacıyla yapılmıştır. Aşağıda www.ozdede.com.tr sitesinin bilgi toplaması ve yayınlamasıyla ilgili uygulamaları açıklanmaktadır.Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

Bilgi Denetimi
Özdede İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. , sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan gerek kullanıcı güvenliği, gerek sistem gereği olarak bilgi toplar www.ozdede.com.tr bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara kesinlikle satılamaz, kiralanamaz veya verilemez. Özdede İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Elektronik üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.


Kayıt
Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kendisine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile ikametgah adresi ve gönderi adresi hakkında bilgi vermesi gereklidir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye siparişlerinin belirtilen adreslere gönderilmesinde kullanılabilir.

 

E-Posta Adresi ve Şifre
Kullanıcı hesabına sadece ona ait E-Posta Adresi ve şifresiyle erişilebilir.

 

Log Dosyaları
Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.

 

Linkler
Bu siteden başka sitelere linkler vardır. www.ozdede.com.tr, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 

Güvenlik
Alış-Veriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verileriniz SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.