Özdede İnşaat 1972 yılından bu yana inşaat malzemeleri sektöründen faliyetini devam ettirmektedir. Firmamız birçok seramik markasının ana bayiliğini üstlenmiş olup toptan ve pakendede profösyonel adımlarıyla sektöre katkısı çok büyüktür.

Bizi Takip Edin

© Copyright Özdede – Website by Aboowsocial

 

İptal ve İade

Ürün iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

 

İade Adresi : Özdede İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şehitler Caddesi Umurbey Mahallesi No.143 Alsancak KONAK-İZMİR

 

İade etme süresi kaç gündür?
ozdede.com.tr Üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 7 gündür.

 

İademi hangi adrese göndereceğim?
Özdede İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şehitler Caddesi Umurbey Mahallesi No.143 Alsancak KONAK-İZMİR

 

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle Özdede İnşaat Malzemeleri‘ne  gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza ait değildir.

 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ozdede.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ozdedeinsaat.com bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekir?
Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin firmamız stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. ” Ürünü iade etmek istediğimde ne yapamam gerekiyor?”

 

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartına yansıtılmaktadır.