Özdede İnşaat 1972 yılından bu yana inşaat malzemeleri sektöründen faliyetini devam ettirmektedir. Firmamız birçok seramik markasının ana bayiliğini üstlenmiş olup toptan ve pakendede profösyonel adımlarıyla sektöre katkısı çok büyüktür.

Bizi Takip Edin

© Copyright Özdede – Website by Aboowsocial

 

Hakkımızda

m

ÖZDEDE İNŞAAT

Özdede İnşaat 1972 yılından bu yana inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz yerli ve yabancı birçok firmanın ana bayiliğini üstlenmiş ve tüketicilerin beğenisine sunmuş bu alanda sektörün öncü firmalarındandır.

 

Özdede İnşaat olarak Alsancak Concept ,Çanakkale Seramik Showroom ve Halkapınar şubelerimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Seramik, Vitrifiye ve Banyo Malzemeleri anlamında hayal edebileceğiniz her şeyi tecrübeli satış danışmanlarımızla birlikte hizmetinize sunmaktayız. 12.000 m2 lik arazi içerisinde mevcut olan depomuzla Ege Bölgesinde Markaların en fazla stoklu olduğu firma olarak bilinmekteyiz.

 

Yurtdışındaki bağlantılarımızla hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Piyasada ki önde gelen üretici firmalarla olan güçlü iletişimimiz sayesindede sektöre yön veriyor Özdede İnşaat kalitesi ve farkını ortaya çıkartıyoruz.